Tesis Kurulumu

Yenilikçi yaklaşımı, deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla Sigma, müşterilerinin endüstriyel tesis ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel çözümler sunmaktadır.
Siz de Sigma ile Tanışın
Profesyonel HizmetlerTesis
Sigma, çeşitli sektörlerde kullanılan endüstriyel tesislerin tasarımı, imalatı ve kurulumu konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Gıda endüstrisinden otomotiv sektörüne kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş tesis kurulumları sağlıyoruz.

Üretim hatları, depolama sistemleri, montaj hatları, paketleme sistemleri ve diğer endüstriyel ekipmanlarla ilgili tesis kurulumlarını başarıyla gerçekleştiriyoruz.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/11/img-people-04.png
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/11/img-red-skew.png
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_17-1280x1280.jpg

Kalite ve Dayanıklılık

Üretilen makinelerin yüksek kalitede olması ve uzun ömürlü olması, müşterilerin güvenini kazanmak için kritik öneme sahiptir.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_19-1280x1280.jpg

Teknoloji ve İnovasyon

Yenilikçi teknolojilerin takibi ve uygulanması, müşterilere daha verimli, güvenilir ve özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlar.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_10-1280x1280.jpg

Uzmanlık ve Deneyim

Alanında uzman mühendislerden oluşan bir kadro ile çalışır ve sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilere en iyi çözümleri sunar.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_08-1280x1280.jpg

Özel Çözümler

Alanında uzman mühendislerden oluşan bir kadro ile çalışır ve sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilere en iyi çözümleri sunar.

Gelişmiş üretimMühendislik Çözümleri

Amwerk, üretim sürecinin her adımında müşterilerini destekler. Prototiplemeden teslimata kadar her müşteriye, programları üretim boyunca sorunsuz bir şekilde ilerletmek için özel bir destek ekibi atanır.

Otomotiv, havacılık ve tıbbi cihaz endüstrileri için ürettiğimiz tüm ürünler için ölçüt teşkil eden katı düzenlemeleri ve sertifikaları karşılama konusunda onlarca yıllık deneyime sahibiz.

Sigma, kendi çözümlerine ve ürünlerine güvenen yüksek düzeyde düzenlenmiş endüstrilerden geniş bir endüstri yelpazesi için parçalar üretmektedir.

Marka kimliği ve elektronik kullanıcı arayüzü ürünlerinin en iyi “tek çağrı, tek durak” üreticilerinden biri olarak ünümüzden gurur duyuyoruz. Yıllar içinde bir hizmet, ekip çalışması ve yenilik kültürü inşa ettik. Olağanüstü çeşitliliğe sahip personelimiz ve ortalama on yıllık görev süremizle, insanların kariyerlerini bizimle birlikte inşa etmeyi seçmelerinden gurur duyuyoruz.