Silo İmalatı

Sigma Teknolojik Makine İmalatı ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti., endüstriyel makinelerin tasarımı, imalatı ve mühendislik çözümleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Silo imalatı konusunda da sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Sigma, müşterilerine yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş silo çözümleri sunmaktadır.
Siz de Sigma ile Tanışın
Özelleştirilmiş ÇözümlerSilo
Sigma, çeşitli sektörlerde kullanılan siloların tasarımı, imalatı ve montajı konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Gıda endüstrisinden inşaat sektörüne kadar çeşitli uygulama alanlarına sahip olan silolarımız, müşterilerimize depolama ihtiyaçlarını karşılamak için ideal çözümleri sunmaktadır.

Gıda maddeleri, tohumlar, granüller, un, çimento, kömür ve diğer malzemelerin güvenli ve etkili bir şekilde depolanması için tasarlanmış olan silolarımız, endüstriyel standartlara uygun olarak imal edilmektedir.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/11/img-man-welding.png
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/11/img-red-skew.png
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_17-1280x1280.jpg

Kalite ve Dayanıklılık

Üretilen makinelerin yüksek kalitede olması ve uzun ömürlü olması, müşterilerin güvenini kazanmak için kritik öneme sahiptir.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_19-1280x1280.jpg

Teknoloji ve İnovasyon

Yenilikçi teknolojilerin takibi ve uygulanması, müşterilere daha verimli, güvenilir ve özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlar.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_10-1280x1280.jpg

Uzmanlık ve Deneyim

Alanında uzman mühendislerden oluşan bir kadro ile çalışır ve sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilere en iyi çözümleri sunar.
https://www.sigmamakine.com/wp-content/uploads/2020/10/post_08-1280x1280.jpg

Özel Çözümler

Alanında uzman mühendislerden oluşan bir kadro ile çalışır ve sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilere en iyi çözümleri sunar.

Gelişmiş üretimMühendislik Çözümleri

Amwerk, üretim sürecinin her adımında müşterilerini destekler. Prototiplemeden teslimata kadar her müşteriye, programları üretim boyunca sorunsuz bir şekilde ilerletmek için özel bir destek ekibi atanır.

Otomotiv, havacılık ve tıbbi cihaz endüstrileri için ürettiğimiz tüm ürünler için ölçüt teşkil eden katı düzenlemeleri ve sertifikaları karşılama konusunda onlarca yıllık deneyime sahibiz.

Sigma, kendi çözümlerine ve ürünlerine güvenen yüksek düzeyde düzenlenmiş endüstrilerden geniş bir endüstri yelpazesi için parçalar üretmektedir.

Marka kimliği ve elektronik kullanıcı arayüzü ürünlerinin en iyi “tek çağrı, tek durak” üreticilerinden biri olarak ünümüzden gurur duyuyoruz. Yıllar içinde bir hizmet, ekip çalışması ve yenilik kültürü inşa ettik. Olağanüstü çeşitliliğe sahip personelimiz ve ortalama on yıllık görev süremizle, insanların kariyerlerini bizimle birlikte inşa etmeyi seçmelerinden gurur duyuyoruz.